header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

Bestuur

Accommodatiecommissie
Marcel Wijnen commissielid
Paul Maes commissielid
Nico Campman commissielid
Cees Westergaard commissielid
Barcommissie
Carla van Kalmthout commissielid
Alain van Deursen Commissielid
Beheer LISA
Marc van Overveld commissielid
Bestuur
Polle Vermunt Voorzitter
Frank Voermans Bar
Sabine van Hees TC Breed
Pieter de Bot TC - Top Hockey
Doris de Klerk Secretaris
Marcel Wijnen Accommodatie
Wim Vromans Sponsoring
Serge Roks Penningmeester
Communicatiecommissie
Michiel de Bakker commissielid
Marloes van Egeraat commissielid
Gijs Coumans commissielid
Fleur van der Plas commissielid .
Evenementencommissie
Paul Vriends commissielid
Ledenadministratie
Frank Adriaansen commissielid
Materiaalcommissie
Isabel Linders-Hartman commissielid
Kjeld Klaver commissielid
Scheidsrechterscommissie
Melanie Mathijssen Coördinator
Sylvia Ploos van Amstel Arbitragecoach
Arthur Wierikx Financiën
Sponsorcommissie
Wim Vromans Voorzitter
SC - Acquisitie en accountbeheer
Marloes van Egeraat commissielid
Joris Blom commissielid
Stephan Mangnus commissielid
Ben Brans Commissielid
Ralph Breeweg commissielid
Lucas Buijs commissielid
Martijn Roggenkamp commissielid
SC - Administratief beheer
Karin de Bakker commissielid
Stichting Kunstgras
Frans Maas commissielid
Paul van Oorschot commissielid
Harry Sturm commissielid
Guust Sturm commissielid
Technische Commissie
TC Breedtesport
Sabine van Hees Voorzitter
Carla Boden Secretaris
Alfred van Kalmthout Keeperscoördinator
Sylvia Ploos van Amstel Keeperscoördinator
Annemiek Vroon Lijncoördinator Jongste jeugd 3 tallen Meisjes (F-jes)
Arno van Ham Lijncoördinator Jongste jeugd 6 tallen Meisjes (E-tjes)
Sabine van Hees Lijncoördinator Jongste jeugd 8 tallen Meisjes (E-tjes)
Jeroen Michels Lijncoördinator Jongste jeugd Jongens
Roger Ernest Lijncoördinator Junioren A-lijn Meisjes
Willem van Dorst Lijncoördinator Junioren B-lijn Meisjes
Carolien Dubbelman Lijncoördinator Junioren C-lijn Meisjes
Sabine van Hees Lijncoördinator Junioren D-lijn Meisjes
Stephan Mangnus Lijncoördinator Junioren Jongens
Edward Ernest Lijncoördinator Senioren Dames
Edward Ernest Lijncoördinator Senioren Heren
TC Breedtesport Trainingscoördinatie
Isabel Linders-Hartman Trainingscoördinator
TC Tophockey
Philip van der Eerden Commissielid
Jack Martens Commissielid
Roel Elshout Commissielid
Carlo van den Biggelaar Commissielid
Stephan Mangnus Commissielid
Rogier Gütlich Commissielid
Inge D'hondt Commissielid
Raymond Schenk Commissielid
TC Zaalhockey
Ronald Wezenbeek Commissielid Breedtesport
Myra de Mooij Commissielid
Diederik Gunters Commissielid Breedtesport
Mandy Jaeger Commissielid
Tuchtcommissie
Arno de Brouwer Secretaris
Paul Klaver commissielid
Frits Spaans commissielid
Veldcommissie
Huib van de Weijer Commissielid
Guust Sturm Commissielid
Ludo Coppens Veldcommissaris
Vertrouwenscommissie
Femke Vermeeren Vertrouwenspersoon
Vrijwilligerscommissie
Sandra Monster - van Ranst commissielid
Wedstrijdsecretariaat
Jolanda van Nassauw commissielid WS planning A-B-C junioren
Ton Dankers commissielid WS senioren + veteranen + algemeen
Wedstrijdtafel
Karin Videler commissielid
Anne Notenboom commissielid
Arjan de Rooy commissielid
Lydia Hubregtse commissielid
Karin Everaard commissielid
Marlies Snel commissielid
Anita Feleus commissielid
Patricia Leis commissielid
Anja Naenen commissielid
Sandra Monster - van Ranst Commissielid
Phoebe Heshof Commissielid
Ilse de Jong commissielid
Els Brörmann commissielid
Susan van den Boer commissielid
Christel Vink commissielid
Marielle Alders Commissielid
Eric Renkels commissielid