header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto

D3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Rick Vissers
Coach Huub Claessens
Coach Rick Vissers
Aanvoerder Quinty van Overveld

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Walcheren D3 Made D2-O 0:00
Push D9 Breda D4 0:00
Etten-Leur D5 Pelikaan D3 0:00
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D7 0:00
Breda D6 Push D8 0:00
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan D3 11 29 9 2 0
2 Teteringen D2-O 11 25 8 1 2
3 Push D8 11 22 7 1 3
4 Walcheren D3 11 20 6 2 3
5 Breda D6 11 18 6 0 5
6 Zwart-Wit D6 11 17 6 2 3
7 Prinsenbeek D2-O 11 13 4 1 6
8 Breda D4 11 12 3 3 5
9 Etten-Leur D5 11 9 3 0 8
10 Made D2-O 11 8 2 2 7
11 Push D9 11 7 2 1 8
12 Zwart-Wit D7 11 7 2 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Etten-Leur D5 n.n.b uit
10 mrt MHCT D2-O n.n.b thuis
17 mrt BH&BC Breda D4 n.n.b thuis
24 mrt MHC Made D2-O n.n.b uit
7 apr B.H.V. Push D8 n.n.b thuis
14 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D7 n.n.b uit
21 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b thuis
26 mei Hockeyclub Prinsenbeek D2-O n.n.b uit
2 jun BH&BC Breda D6 n.n.b thuis
9 jun HC Walcheren D3 n.n.b uit
16 jun B.H.V. Push D9 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
WOENSDAG 30 AUGUSTUS 2023
Push D8 Breda D6 (0-2)final
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Made D2-O Walcheren D3 (2-5)scheduled
Breda D4 Push D9 (2-0)final
Zwart-Wit D7 Prinsenbeek D2-O (5-3)scheduled
Pelikaan D3 Etten-Leur D5 (5-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Breda D6 Zwart-Wit D7 (2-0)final
Push D9 Made D2-O (1-1)scheduled
Etten-Leur D5 Breda D4 (5-2)final
Teteringen D2-O Pelikaan D3 (2-4)final
Walcheren D3 Push D8 (4-2)final
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D6 (5-4)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Prinsenbeek D2-O Teteringen D2-O (2-3)final
Breda D4 Pelikaan D3 (0-2)final
Push D8 Push D9 (6-2)final
Made D2-O Etten-Leur D5 (3-2)final
Zwart-Wit D6 Breda D6 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D7 Walcheren D3 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Teteringen D2-O Breda D4 (0-0)final
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 (0-0)final
Push D9 Zwart-Wit D7 (2-3)final
Etten-Leur D5 Push D8 (0-4)final
Pelikaan D3 Made D2-O (4-2)scheduled
Breda D6 Prinsenbeek D2-O (1-0)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 (2-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Zwart-Wit D7 Etten-Leur D5 (0-4)scheduled
Made D2-O Breda D4 (0-0)final
Push D8 Pelikaan D3 (2-2)final
Zwart-Wit D6 Push D9 (4-2)scheduled
Breda D6 Teteringen D2-O (0-1)final
Prinsenbeek D2-O Walcheren D3 (2-7)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Push D9 Prinsenbeek D2-O (2-3)final
Pelikaan D3 Zwart-Wit D7 (6-0)final
Breda D4 Push D8 (0-2)scheduled
Etten-Leur D5 Zwart-Wit D6 (0-5)final
Walcheren D3 Breda D6 (1-2)scheduled
DINSDAG 17 OKTOBER 2023
Teteringen D2-O Made D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Zwart-Wit D6 Pelikaan D3 (0-1)final
Breda D6 Push D9 (1-2)final
Prinsenbeek D2-O Etten-Leur D5 (8-4)final
Walcheren D3 Teteringen D2-O (2-4)final
Zwart-Wit D7 Breda D4 (0-6)final
Push D8 Made D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Teteringen D2-O Push D8 (7-1)final
Made D2-O Zwart-Wit D7 (4-1)final
Pelikaan D3 Prinsenbeek D2-O (6-4)final
Etten-Leur D5 Breda D6 (1-4)final
Push D9 Walcheren D3 (3-2)final
Breda D4 Zwart-Wit D6 (3-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Breda D6 Pelikaan D3 (2-5)final
Walcheren D3 Etten-Leur D5 (6-3)final
Push D9 Teteringen D2-O (0-2)final
Prinsenbeek D2-O Breda D4 (1-1)final
Zwart-Wit D6 Made D2-O (1-0)final
Zwart-Wit D7 Push D8 (4-6)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Made D2-O Prinsenbeek D2-O (1-4)final
Etten-Leur D5 Push D9 (2-1)final
Breda D4 Breda D6 (2-1)scheduled
Push D8 Zwart-Wit D6 (2-1)scheduled
Pelikaan D3 Walcheren D3 (0-0)final
Zwart-Wit D7 Teteringen D2-O (2-7)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Push D9 Pelikaan D3 (0-7)final
Teteringen D2-O Etten-Leur D5 (2-1)final
Prinsenbeek D2-O Push D8 (1-4)final
Walcheren D3 Breda D4 (2-0)final
Zwart-Wit D6 Zwart-Wit D7 (1-1)scheduled
Breda D6 Made D2-O (3-1)scheduled