header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
Jongste Jeugd
Junioren
Meisjes
MA1 - !Oefenwedstrijd
17:10 - Veld 2
Fluiten:Arthur Wierikx
MA3 - HC Walcheren MA2
15:20 - Veld 2
Fluiten:Wout Voorderhaak en Louis Willems
MA5 - HC Tilburg MA6
11:40 - Veld 3
Fluiten:Britt van As en Jasmijn Brouwer
MA7 - MHC De Warande MA5
15:20 - Veld 3
Fluiten:Alfred van Kalmthout en Diederik Gunters
MB4 - Hockeyclub Zevenbergen MB1
11:40 - Veld 4
Fluiten:Niek Otte en Edward Ernest
MB5 - Hockeyclub Prinsenbeek MB3
13:30 - Veld 4
Fluiten:Romy Vermeulen en Fleur Brevoord
MC1 - HC Etten-Leur MC1
08:30 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Timothy van der Scheun en Daan Wierikx
MC2 - MHCT MC1
10:20 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Duuk Baselier en Roger Ernest
MC5 - MHC Tempo MC5
15:20 - Veld 4
Fluiten:Thijs van Rossum en James van Tiggelhoven
MC6 - Hockeyclub Schouwen Duiveland MC2
10:05 - Veld 3
Fluiten:Niek van Alphen en Nathan Attinger
MD3 - HC Walcheren MD3
13:30 - Veld 3
Fluiten:Melanie Mathijssen en Stella Hoppenbrouwers
MD5 - HC Mistral MD1
08:30 - Veld 3
Fluiten:Babette Moens en Meike de Hooge
Meisjes
M8E1 - Hockeyclub Schouwen Duiveland M8E1
10:05 - Veld 2
Fluiten:Sylvia Ploos van Amstel en Maartje Kreike
M8E3 - R.M.H.C. de Pelikaan M8E2
08:30 - Veld 2
Fluiten:Minke Braat en Mira van Driel
M8E4 - MHC Made M8E1
10:05 - Veld 2
Fluiten:Silvie van Unen en Danique Verhaard
M6E1 - MHC De Warande M6E1
10:05 - Veld 4
Fluiten:Cyril Dingemans en Hamit Kulcu
M6E5 - HC Gilze Rijen M6E1
10:05 - Veld 4
Fluiten:Jens van Hooydonk en Thymen Kuijpers
M3F2 - BH&BC Breda MF4
08:30 - Veld 4
Fluiten:Sophia Baars en Valerie Bentvelsen
M3F3 - BH&BC Breda MF1
08:30 - Veld 4
Fluiten:Lieke Bleij en Kiki van Breugel
Jongens
JA1 - HC Tilburg JA2
15:50 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Ludo Coppens en Melanie Mathijssen
JB2 - Hockeyclub Schouwen Duiveland JB1
14:00 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Pieter Claessens en Henk van der Scheun
JB3 - HC Walcheren JB1
11:40 - Veld 2
Fluiten:Obbe Voorderhaak en Sebastiaan Schenk
JC1 - MHC De Warande JC1
12:10 - Veld 1 Rabobank hoofdveld
Fluiten:Arthur Wierikx en Timothy van der Scheun
JC3 - MHC Made JC1
13:30 - Veld 2
Fluiten:Fleur Blanker en Carmen Voeten
Jongens
J8E1 - Hockeyclub Prinsenbeek J8E1
08:30 - Veld 2
Fluiten:Leander Moekti en Daan Noƫ
J6E1 - BH&BC Breda J6E2
10:05 - Veld 4
Fluiten:Sjoerd van Wesel en Dennis van de Kar
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten